logotyp.jpg
subpage_bg.jpeg
Studniówki

Bal studniówkowy jest nieodłączną częścią zbliżającego się zakończenia etapu edukacji młodzieży uczęszczającej do szkół średnich. Przygotowania do pierwszego ważnego egzaminu maturalnego na chwilę ustępują pierwszeństwa przygotowaniom wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Bal studniówkowy. Czas beztroskiej zabawy studniówkowej jest czasem, w którym chociaż na chwilę młodzież może oderwać się od mozolnych przygotowań oraz stresu. Bal studniówkowy pozostaje w pamięci maturzystów przez wiele lat, a często nawet na całe życie.

 

Zapraszamy do organizacji balu studniówkowego w Hotel Garbów***

 

Gwarantujemy organizację wyjątkowego i niepowtarzalnego Balu studniówkowego nawet do 500 osób w Hotelu Garbów***.

 

Na potrzeby organizacji Balu studniówkowego przeznaczamy dwie Sale bankietowe, które dzięki zastosowanym ścianom mobilnym mają możliwość połączenia i stworzenia jednej przestrzeni. Jedna z Sal stanowi część zasiadaną, natomiast druga z nich stanowi parkiet taneczny.

 

Grono pedagogiczne oraz rodzice, którzy uczestniczą w Balu studniówkowym do dyspozycji mają oddzielną Salę restauracyjną, która również znajduje się na poziomie Sal bankietowych.

 

Dysponujemy również sprzętem multimedialnym (projektor, ekran, nagłośnienie), który jest niezbędny w trakcie części oficjalnej poprzedzającej rozpoczęcie Balu studniówkowego.

 

Umożliwiamy organizację przeprowadzenia prób poloneza po uprzednim ustaleniu terminów. Próby odbywają się na docelowej powierzchni, która powstaje po połączeniu Sal bankietowych.

 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty i rezerwacji terminów.

 

tel. 605 355 135 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Image
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ
NASZA OFERTA
hotel1.jpg
Image
Image
Image

Zarezerwuj pobyt i spotkajmy się w Hotelu Garbów***

Image

ul. Warszawska 135
21-080 Garbów

 

Tel: 661-933-135 (Recepcja / Restauracja)
Tel: 605-355-135 (Manager Hotelu)

 

E-mail: manager@hotelgarbow.pl

2021 © Hotel Garbów*/ Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja, wdrożenie: Agencja DM